Консультативний прийом пацієнтів з питань імунореабілітації

Записатися на прийом

Консультативний прийом пацієнтів з питань імунореабілітації

Упродовж багатьох мільйонів років існування життя на Землі природа створила складну, але надійну систему, яка називається імунною. Основним завданням цієї системи є створення умов для того, щоб конкретний організм, конкретний індивідуум не загинув, передусім від інфекційних і пухлинних захворювань. Це означає, що під контролем імунної системи знаходиться функціонування дуже багатьох органів і систем організму.

Коли ми захворіли на ГРВІ, в той час як друзі, з якими бачилися напередодні, в доброму здоров’ї спокійно пішли працювати, кажемо: «Це у мене знижений імунітет»… Коли дитинка часто хворіє, ми теж скаржимось: «В неї такий слабкий імунітет, що ж робити?», а потім йдемо в аптеку за «ліками для імунної системи»… Ось так діагноз «імунодефіцитний стан» в більшості випадків ставиться без обстеження та консультації лікаря- імунолога, неправильно використовуються імунотропні ліки. Це може бути шкідливо і привести до серйозних порушень у роботі імунної системи та організму в цілому.

Інфекційні захворювання (бактеріальні, вірусні, грибкові) з хронічним, рецидивуючим або затяжним перебігом, алергічні, автоімунні захворювання – це ті стани, які потребують визначення стану імунної системи (імунологічного дослідження крові – імунограми) і фахової допомоги лікаря – клінічного імунолога. По результатам клінічного і лабораторного обстеження пацієнта клінічний імунолог проводить імунореабілітацію – призначає лікування, спрямоване на корекцію показників порушеної ланки імунної системи, відновлення фізіологічного (адекватного) реагування імунної системи і здоров’я людини.

Шановні пацієнти! Раді повідомити, що в нашому медичному центрі двічі на місяць проводить консультативний прийом пацієнтів з питань імунореабілітації професор, клінічний імунолог, алерголог Волянський Андрій Юрійович.

Записатися можна за телефонами

🤳(068)157-40-08 (099)157-40-09

📝Харківське шосе, 11, (095)361-67-73 (068)742-98-58

Всі вакцинуються у нас!

Menu